Správy

First Facility spravuje všechny stránky Stop Shop ve Slovinsku!

01/01/2022


First Facility Group udělala ve Slovinsku obrovský krok vpřed!

S hrdostí oznamujeme, že k 1. lednu 2022 slovinská pobočka First Facility vyhrála výběrové řízení na poskytování služeb technického managementu pro všechna nákupní centra Stop Shop ve vlastnictví společnosti Immofinanz ve Slovinsku. Rozšířili jsme naše portfolio ve Slovinsku o dalších 14 míst Stop Shops po celé zemi, takže služby FM pro všechny Stop Shopy budou pod profesionální péčí a odpovědností First Facility.

Jsme přesvědčeni, že uděláme vše, co je v našich silách, abychom splnili očekávání a standardy našich klientů a také splnili jejich požadavky s odborností a kvalitou, pro kterou jsme dobře známí.

Našim novým kolegům, nedávno zaměstnaným na projektu, přejeme vše nejlepší a pevné zdraví do dalších měsíců a let.

First Facility Team

První schůze First Facility Group

23/02/2020


První schůzka zástupců skupiny First Facility Group se konala 19 a 20 února r. 2020 v srbském Bělehradě.

Setkání se zúčastnili generální ředitelé a společníci, členové výkonné rady a jednatelé společností First Facility na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Srbsku a Severní Makedonii, kteří stanovili novou strategii pro budoucnost skupiny First Facility Group.
V krátkém rozhovoru po schůzce pan Radivoje Nijemcević, jednatel a společník, vyjádřil hrdost a radost, že tým First Facility se skládá z úspěšných a chytrých mladých lidí a oznámil, že pro správu First Facility Group je vybrán tým First Facility Srbsko.

Pan Georg Spiegelfeld, jednatel a společník, zdůraznil, že je vděčný za to, že má fantastické zaměstnance kteří řídí velké projekty a nabízejíce služby prestižním klientům a že nejdůležitějším cílem je udržet spokojenost zaměstnanců i Klientů.

Pan Spiegelfeld také zdůraznil, že pro společnost hlavní starostí je sloučení jednotlivých společností First Facility které působí v rozlišných zemích, do jedné velké rodiny, která díky sdílení zkušeností a znalostí docílí že se First Facility stane silnou skupinou v jihovýchodní Evropě.VIDEO zpravodajství z akce